Powiatowe zawody w Piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

W środę 20 marca w Głogówku odbyły się powiatowe zawody w Piłce siatkowej dziewcząt i chłopców z klas VII-VIII, w których nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze.

Chłopcy po zaciętej rywalizacji zwyciężyli 2:1 ze szkołą nr.1 z Głogówka oraz w takim samym stosunku z uczniami szkoły w Moszczance i ostatecznie w pełni zasłużenie zajęli 1 miejsce uzyskując tym samym awans do półfinału wojewódzkiego.

Dziewczęta natomiast rywalizowały o zwycięstwo w turnieju ze szkołą z Biedrzychowic i po pełnym emocji i zwrotów akcji spotkaniu przegrały minimalnie 1:2 i uplasowały się na 2 miejscu w powiecie.

Dziękujemy naszym zdolnym uczniom za godne reprezentowanie szkoły i życzymy szczęścia w kolejnych zawodach :)

Publikacja artykułu: czwartek, 21 marca 2024r.. Liczba wyświetleń: 39.