VII edycja polsko-czeskiego konkursu fotograficznego „ Region očima mladých”

W dniu 12.12.2023r. w Prudnickim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie wyników VII edycji polsko-czeskiego konkursu fotograficznego „ Region očima mladých”.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Fotografów Bruntál (Spobrufo), we współpracy z Prudnickim Ośrodkiem Kultury.

Do tegorocznej edycji zgłosiło się 65 uczestników, uczniów 17 szkół podstawowych i średnich z Prudnika i Bruntala, którzy nadesłali łącznie 300 fotografii.

Pamiątkowe dyplomy oraz cenne nagrody rzeczowe (sprzęt fotograficzny) laureaci odebrali z rąk patrona konkursu - wybitnego czeskiego fotografika Jindřicha Štreita, wykładowcy akademickiego na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie, a także przedstawicieli konkursowego jury.

W kategorii - Z życia (reportaż) - 3 miejsce zajęła Magdalena Purzycka uczennica klasy 6A naszej szkoły.

Przepiękne zdjęcia nagrodzonych uczestników konkursu, w tym zdjęcia naszej laureatki, można oglądać w holu głównym Prudnickiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Publikacja artykułu: czwartek, 14 grudnia 2023r.. Liczba wyświetleń: 94.