• Biuletyn Informacji Publicznej
  • tel./fax. 77 437 62 07

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy. W tym roku uczniowie naszej szkoły postanowili przyłączyć się do jego obchodów. Tego dnia obowiązywały ubrania w kropki.

Podczas zajęć w klasach

I -III dzieci obejrzały film „Kropka”. Jego bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Po projekcji oraz pogadance na temat filmu wszyscy uczniowie postanowili pokazać swoje talenty. Uczniowie mieli okazję rozwinąć swoją kreatywność poprzez zajęcia plastyczne oraz ruchowe oczywiście związane z motywem przewodnim czyli kropką. Rozwiązywali kropkowe labirynty, grali w „ kropkowe” gry min. Domino, Kości, Głodny Smok i świetnie się przy tym bawili. Każda z prac uczniów jest niepowtarzalna i unikatowa, tak jak talenty i mocne strony naszych uczniów.

Samorząd uczniowski zorganizował konkurs pt.„ Zakropkuj klasę” - cała klasa w kreatywny sposób wykorzystuje kropkę. W klasach I -III wygrały wszystkie klasy, a w klasach IV-VIII wygrały klasy: 6a i 6b. Gratulujemy!!!

Po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno: każdy z naszych uczniów ma ogromny talent, wystarczy tylko uwierzyć w siebie!!

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie rodziców, uczniów oraz nauczycieli.

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Lubrzy

 

Publikacja artykułu: poniedziałek, 18 września 2023r.. Liczba wyświetleń: 283.

Powrót do listy

Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkoła Podstawowa w Lubrzy 2024 ©