"Razem na sportowo"

W czwartek w naszej szkole było bardzo wesoło! Nauczyciele wychowania fizycznego przy wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Wójta Gminy Lubrza zorganizowali zawody sportowe pod hasłem "Razem na sportowo"

Dzieci z klas I-III doskonale bawiły się na sprawnościowym torze przeszkód. Natomiast uczniowie starszych klas rozgrywali turniej Badmintona oraz w czteroosobowych zespołach rywalizowali w "Wesołym wieloboju".

Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody, które zostały zakupione wraz ze sprzętem sportowym dla naszej szkoły przez Gminę Lubrza i za które serdecznie dziękujemy.

Całe przedsięwzięcie miało na celu promowanie zdrowego trybu życia i sportu jako alternatywy spędzania wolnego czasu w ramach zajęć pozalekcyjnych z elementami profilaktyki.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z tego wydarzenia na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/zsplubrza

Publikacja artykułu: niedziela, 9 października 2022r.. Liczba wyświetleń: 368.