• Biuletyn Informacji Publicznej
  • tel./fax. 77 437 62 07

Osiągnięcia sportowe w latach 2009-2013

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2009/2010:

  1. Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej- IV miejsce dziewcząt i chłopców
  2. Półfinał Igrzysk LZS w Piłce Siatkowej- dziewczęta I miejsce, II miejsce chłopcy
  3. Półfinał Wojewódzki Igrzysk LZS w Mini Piłce Siatkowej- dziewczęta III miejsce, chłopcy III miejsce
  4. Finał Wojewódzki LZS w Piłce Siatkowej dziewczyn- IV miejsce

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2010/2011:

  1. Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe w Lasocicach
  2. Półfinał Wojewódzki Mistrzostw Indywidualnych w Tenisie Stołowym ? I miejsce i V ?chłopcy
  3. Półfinał Wojewódzki Igrzysk Szkół Wiejskich w Piłce Siatkowej ? dziewczęta II , chłopcy V
  4. Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Szkół Wiejskich w Mini Piłkę Siatkową ? chłopcy III miejsce
  5. Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej ? dziewczęta IV , chłopcy IV
  6. Finał Wojewódzki w Tenisie Stołowym  - dziewczęta IX chłopcy XI
  7. Finał Wojewódzki Mistrzostw Indywidualnych w LA ? dziewczęta VIII chłopcy IX

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2011/2012:

  1. Wojewódzkie Indywidualne Biegi przełajowe  - XV- dziewczęta , XVIII ?chłopcy
  2. Półfinał Wojewódzki Igrzysk w Tenisie Stołowym dziewczyn i chłopców (indywidualne )
  3. Półfinał Wojewódzki w Drużynowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym ? chłopcy IV miejsce
  4. Finał Wojewódzki w Pływaniu ? chłopcy IV ,V
  5. Eliminacje do Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Wiejskich- I m.- dziewczęta, III m.- chłopcy.
  6. Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Szkół Wiejskich Dziewcząt Gimnazjum- II m.
  7. Wojewódzkie Mistrzostwa w Mini Piłce Siatkowej chłopców- III miejsce
  8. Finał Wojewódzkich Mistrzostw Szkół Wiejskich w Piłce Siatkowej dziewcząt- IV miejsce.

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2012/2013:

TURNIEJ ORLIK VOLLEYMANIA 2012
Drużyna chłopców gimnazjum w składzie:

  • Gul Przemek
  • Talaga Kamil
  • Sobczak Kuba
  • Surmiński Daniel
  • Kosubek Łukasz

Zajęli III miejsce

Drużyna dziewcząt gimnazjum w składzie:

  • Kordys Nikola
  • Hoppe Roksana
  • Srębacz Justyna
  • Mielnik Marta
  • Wiśniewska Paulina

Zajęły I miejsce

Drużyna chłopców w składzie:

  • Mazur Patryk
  • Gaura Rafał
  • Kasprzycki Robert
  • Pintak Kuba
  • Bartoszewski Łukasz

Zajęli II miejsce

Drużyna dziewcząt w składzie:

  • Maćków Aleksandra
  • Wicher Beata
  • Seńków Lidia
  • Sobek Emilia
  • Padlikowska Dominika

Zajęły II miejsce

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Prudniku SP

Drużyna chłopców w składzie:

  • Sobek Adrian
  • Kuliński Dawid
  • Surmacz Dawid
  • Zalewski Paweł
  • Pilch Dawid
  • Żegleń Piotr
  • Smoleń Przemek
  • Kwinta  Paweł

Zajęli II miejsce

Dziewczęta w składzie:

  • Ratajska Emilia
  • Hoppe Jesika
  • Rewucka  Angelika
  • Türke Linda
  • Flaka Karolina
  • Simonenko Wala
  • Sajuns Ewelina

Zajęły II miejsce

Indywidualne Biegi Przełajowe SP w Prudniku

  • Chłopcy SP
  • Pilch Dawid
  • Sobek Adrian
  • Żegleń Piotr
  • Kuliński Dawid
  • Jeleń Michał

Dziewczęta SP

  • Ratajska Emilia
  • Rewucka Angelika
  • Hoppe Jesika
  • Flaka Karolina
  • Tyrpuła Julia
  • Turke Linda
  • Ratajska Emilia ? IV miejsce
  • Hoppe Jesika ? V miejsce 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkoła Podstawowa w Lubrzy 2023 ©