Konkurs ekologiczny: "Poznajemy Parki krajobrazowe Polski"

II miejsce naszych uczniów w Konkursie ekologicznym: "Poznajemy Parki krajobrazowe Polski" na terenie Parku Krajobrazowego "Góry Opawskie"

4 grudnia 2014 roku w Ośrodku wypoczynkowym ?Czerwony Kozioł?w Głuchołazach odbyła się XIV edycja konkursu ?Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski? na terenie Parku Krajobrazowego ?Góry Opawskie?, organizowane przez Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych.

Do konkursu byli zaproszeni uczniowie gimnazjów z Prudnika, Jarnołtówka, Głuchołaz oraz Lubrzy. Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Dyrektor Bożeny Ostrycharczyk przygotowywali się pilnie i po szkolnych eliminacjach wyłoniono grupę, która reprezentowała nasze gimnazjum. Drużyna w składzie:

Daniel Łój,

Jakub Michalec,

Aleksandra Kuchta,

Paweł Zalewski,

zajęli II miejsce.

Teraz przed nimi przygotowania do kolejnego etapu. Gratulujemy i życzymy powodzenia!.