Szkoła dawniej i dziś

• Agnieszka Mroczek
  • Kamila Dudek
  • Paulina Wiśniewska

Pomysł powstał z okazji Jubileuszu istnienia 50-lecia budynku szkoły. Praca nad projektem wymagała dotarcia do informacji sprzed kilkudziesięciu lat. Korzystano więc z dawnych kronik szkolnych, zdjęć oraz zebranych informacji przez innych uczniów i nauczycieli. Przeprowadzono wiele wywiadów z obecną Panią Dyrektor ? mgr inż. Bożena Ostrycharczyk.

Pani Dyrektor udzielała wielu cennych informacji, była bardzo miła i chętna do współpracy. Projekt zawiera informacje na temat historii, wszystkich pedagogów uczących od początku istnienia szkoły,  naszego hymnu i patrona. Dodatkowo znajduje się tam wiele ciekawostek związanych zarówno z budynkiem szkoły, jak i z przeprowadzanymi akcjami i projektami przez uczniów i nauczycieli.

Zbieranie informacji i zdjęć wykorzystanych do tego projektu nadzorowała Pani Ewa Lenartowicz. Utworzony folder został zaprezentowany (i rozdany na pamiątkę) na uroczystym apelu wszystkim pracownikom. Którzy mieli swój udział w działalności naszej placówki, dawniej i dziś.

przygotowała Paulina Wiśniewska