Dzień Chłopaka

30 września z okazji obchodów Dnia Chłopaka w każdej klasie dziewczęta przygotowały dla chłopców niespodzianki. Natomiast Samorząd Uczniowski, a konkretnie dziewczyny wręczyły każdemu słodki upominek oraz zorganizowali wybory na "Super Chłopaka" Szkoły Podstawowej w Lubrzy.

W głosowaniu wzięły udział panie nauczycielki i wszystkie dziewczyny w szkole. Miały za zadanie wybrać jednego chłopca, który spełniał następujące wymagania: miał być koleżeński, miły, uczynny, zadbany, grzeczny, z poczuciem humoru i lubiany przez dziewczyny. Po podliczeniu głosów wyłoniono zwycięzców:
- w kategorii klas I-III - Gracjan Surmiak
- w kategorii klas IV-VI - Kacper Ułan
- w kategorii klas VII-VIII - Kacper Ziemba
Gratulujemy zwycięzcą, a wszystkim chłopakom z naszej szkoły i nie tylko, życzymy szczęścia, spełnienia marzeń, dobrych ocen i dużo uśmiechu :)

Publikacja artykułu: wtorek, 1 października 2019r.. Liczba wyświetleń: 35.